Bărbat încarcerat după ce camioneta pe care o conducea s-a izbit de...

Bărbat încarcerat după ce camioneta pe care o conducea s-a izbit de un TIR

0
DISTRIBUIȚI
<


div class="press-in-article" style="margin-left: auto; margin-right: auto; text-align: center; margin-top: 5px; margin-bottom: 5px; " id="press-1044381290">

Accident rutier în această după-amiază, pe DN 79, în zona Domeniului Lupaș din județul Arad, unde o camionetă s-a izbit din spate de un TIR. La fața locului s-a deplasat un echipaj SMURD și un echipaj descarcerare din partea Detașamentului Arad.

„La sosirea echipajelor de intervenție a fost găsită o victimă, șoferul microbuzului, încarcerată, conștientă. Victima a fost extrasă și predată echipajului SMURD. Este stabilă și cooperantă”, a transmis ISU Arad.

Traficul în zonă a fost blocat total pentru scurt timp, iar apoi reluat, inițial pe o singură bandă.

Sursa foto: ISU Arad

LĂSAȚI UN MESAJ

Introdu rezultatul corect * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.